• کاوه علی نیا
  • 2019-08-03

TOREAD

امروزه برند های زیادی در عرصه تولید محصولات کوهنوردی و کمپینگ مشغول بکار می باشند اما متاسفانه فقط چند برند در ایران شناخته شده می باشند که دلیل های بسیاری موجب بر این امر شده است.

دیپو کالا سعی دارد که برند های معتبر جهان را در ایران توزیع کند تا کوهنوردان ایرانی نیز بتوانند از برند های محبوب استفاده و به راحتی بتوانند به آتها دسترسی داشته باشند.

معرفی برند TOREAD :

برند TOREAD یکی از محبوب ترین برند های ساخته شده در چین می باشد که در کشور های اروپایی محبوبیت خاصی پیدا کرده است.

تأسیس در سال 1999 و مقر آن در پکن ، بازاریابی حیرت انگیز و به عنوان فعالین مشتاق برای محافظت از آنتالوپ تبتی در فلات Kekexili به رسمیت شناخته شد ، تا سال 2004 آگاهی از برند را رونق بخشید. در این زمان تولید و تجارت آغاز شد.

TOREAD BRAND

در ابتدا در پشت صحنه ، وانگ در سال 2007 از کار روزانه این شرکت فاصله گرفت و اکنون چهره عمومی شرکت Toread است ، زیرا سریعترین زن برای تکمیل گراند اسلم اکسپلورر و تنها زن چینی برای صعود به هر هشت بالاترین قله روی زمین است. او همچنین براساس تجارب ورزشی و کوهنوردی خود دو کتاب تألیف کرده است و این همراه با ماجراهای در فضای باز وی باعث ایجاد تعدادی از سفیران برندهای مشهور و تجاری نخبگان تجاری شده و باعث افزایش بیشتر اعتبار برند شده است.

 

در سال 2009 ، Toread یکی از اولین گروههای 28 شرکت بود که در بازار توسعه رشد شنژن به بازار آمد. این شرکت هم اکنون 1791 کارمند دارد و در بیش از 1100 نقطه فروش در سطح کشور فعالیت می کند ، طیف گسترده ای از لباس و تجهیزات در فضای باز را ارائه می دهد ، و به یکی از معدود شرکت های داخلی چین تبدیل شده است که با برچسب های بین المللی رقابت می کند.

toread baner

گروه Toread با اشتیاق در ایجاد بهترین محصولات با کیفیت در بازار ، نقش مهمی در ایجاد 22 استاندارد صنعتی برای محصولات در فضای باز داشته و سرمایه گذاری چشمگیری در تحقیق و توسعه پارچه های فنی خود دارند. این شرکت ، در حال حاضر با داشتن 46 محصول ثبت اختراع ، ساخت مرکز تحقیق و توسعه 10،000 متر مربع جدید خود را در سال 2017 به اتمام رسانده و با افتخار در نهمین سالگرد ارائه محصولات برای تیم تحقیقاتی قطبی چین و تیم اکسپدیشن های قطب شمال است.

 

Toread با استفاده از فناوری های نوآورانه TiEF و SAFree محصول خود ، سه طیف مجزا از لباس و تجهیزات را برای پاسخگویی به نیازهای تمام سطوح ماجراجویی در فضای باز – Travelax ، Trekking و Himex ایجاد کرده است.

سری Toread Travelax با استفاده از مواد طبیعی و طرح های چند منظوره ، که برای سفر ، صلیب شهر ، کمپینگ ، تعطیلات ساحلی در نظر گرفته شده است.

 

سری Trekad Trekking ، که برای استفاده در محیط های مختلف در فضای باز طراحی شده است ، برای پیاده روی ، صلیب مسافت کوتاه ، اجرای در فضای باز و دنباله های پیاده روی جریان درنظر گرفته شده است.

سری Toread Himex برای شرایط آب و هوایی شدید طراحی شده است و از فن آوری بیونیک قطبی برتر علمی Toread استفاده می کند. همه محصولات بصورت میدانی مورد آزمایش قرار می گیرند که محافظت کامل و ایمن و راحت را برای کاشفان قطبی انجام می دهند.

 

از پیاده روی در مسافت کوتاه تا کوهنوردی شدید ، محصولات Toread برای همه وجود دارد و از طریق ادامه تحقیقات و توسعه می کوشند تا بهترین وسایل و تجهیزات در فضای باز را ارائه دهند.

فروشگاه لوازم کوهنوردی  نمایندگی پخش محصولات تورد را برعهده دارد.

لینک مربوط به وبسایت TOREAD:

https://www.toreadoutdoor.eu

 

یک دیدگاه برای “معرفی برند TOREAD”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *