اطلاعات خرید محصول

تمامی سفارشات بصورت آنلاین از درگاه پرداخت تجارت الکترونیک پارسیان بانک تجارت پرداخت می شود و هزینه کالا و ارسال قبل از ارسال سفارش از مشتری دریافت می شود.

هنکام خرید از فروشگاه دیپو کالا کد رهگیری بانکی از طریق ایمیل ارسال میشود تا مشتری با خیال راحت بتواند مبلغ پرداختی خود را پرداخت کند.

تمامی محصولات از شهر مرزی بانه ارسال خواهد شد و به خاطر شلوغی بیش از حد باجه های پستی گاها تا دو روز بعد از تحویل شرکت دیپو کالا در اداره پست ثبت خواهد شد و این مشکل مختص اداره پست های شهر بانه می باشد. در تلاشیم که اداره پست مخصوص به شرکت را راه اندازی کنیم تا مرسولات با سرعت بیشتر ارسال شود.

بعد از سفارش محصول و پرداخت در دست پیگیری قرار میگیرد و بعد از تایید کارشناسان ما مرسوله تحویل پست داده میشود و کد رهگیری بصورت خودکار برای مشتری ارسال میشود

در هنگام ثبت سفارش در قسمت دریافت فاکتور باید تیک دریافت فاکتور زده شود تا برای مشتری ارسال شود و همچنین مشتریان میتوانند برای دریافت فاکتور بصورت pdf  در قسمت تیکت پشتیبانی در صفحه کاربری خود درخواست نمایند

برای دریافت تخفیفات بیشتر اپیکیشن دیپو کالا را دانلود کنید تا بصورت اعلانات تخفیفات ویژه را دریافت کنید.

دیپو کالا برای مشتریان وفادار تخفیف در نظر گرفته است که مشتریانی که برای بار سوم از ما خرید میکنند در قسمت پنل کاربری تیکت ارسال کنید و در قسمت تیکت در خواست کد تفیف کنید تا با محصول مورد نظر تخفیف ویژه خود را دریافت کنند.

اطلاعات پرداخت

مشتریانی که در هنگام ثبت سفارش به درگاه پرداخت وصل میشوند در قسمت تکمیل درگاه پرداخت بعد از وارد کردن اطلاعات هزینه از شماره حساب آنها کسر میشود.

لیست دلخواه یا لیست مورد علاقه به لیستی گفته میشود که مشتریان محصولات مورد نظر خود را که میخواهند بعدا مشاهده کنند به لیست مورد علاقه انتقال میدهند تا بعدا برای مشاهده دوباره آن براحتی به آن محصولات دسترسی داشته باشند

تمامی محصولات ارسالی از سوی شرکت قبل از ارسال بازدید کامل میشود و تمامی محصولات بصورت سالم ارسال خواهد شد.

و اگر محصول دریافتی از سمت مشتری با محصول سفارشی مغایرت داشت میتوانند با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و به ما اطلاع دهند و محصول را به ادرس پستی شرکت ارسال کنند و با هزینه خود شرکت دوباره محصول مورد نظر ارسال خواهد.

بله میتوانید سفارش خود را لغو کنید یا تغییر دهید.

لازم به ذکر است که قبل از ارسال مرسوله باید این کار را انجام دهید و در غیر این صورت شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال سفارش نخواهد داشت.

در پیگیری بسته در پنل کاربری خود میتواند کد رهگیری سفارش خود را مشاهده کنید